4 Aralık 2010 Cumartesi

Bazı günler insanın ruh hali arafta kalır ya, işte bugünüm öyle benim.. Ne üzgünüm ne mutlu, ne huzurluyum ne sıkıntılı, ne iyiyim ne de kötü; aradayım sadece herşeyin arasında, hayatın bile belki.. Her işim yarım bugün.. Sigaralarımı hep yarım yarım atmışım, şarkıların tam ortasında sıkılıp ya değiştiriyorum yada kapatıyorum ama dedik ya yarım diye sonra sessizlikten sıkılıp hop tekrar açıveriyorum bir şarkı.. çocuk gibiyim ama sanırsın 80'lik dede vücudunda bir çocuk.. hiçbir şeye enerjim yokken herşeyi yapasım var.. Herşeye başlayayım sonra yarım bırakayım kendime kızayım sonra bağırayım kendime istiyorum.. İstemek sorun değilde başlayayım derken daha sıkılıp bırakıyorum.. bu gün ruhum araya sıkışmış, iki zamanın, iki halin, iki farklı benin ve iki farklı hayatın arasına sıkışmış.. Belki geçen seferki gibi çilingir çağırıp çıkarttırmak lazım oradan..

2 yorum:

 1. Bir çok google uzmanı " Toplist Sitelerine Sitenizi Ekleyin.Sitenizi pagerank değeri yüksek toplist sitelerine ekleyiniz.Sitenizin google'de üst sıralara çıkmasını sağlar." diyorlar.Buyrun araştırabilirsiniz.
  Bizimde Pagerank 3 değerine sahip olan chat sayfamıza ait olan toplist.sibersahne.com toplist servisimiz pagerank 2 değerindedir.siteni ekle googlede üst sıralara çık.
  Bunun yanında sitenizin günlük, haftalık, aylık ve yıllık ziyaretçi kitlesini öğrenmenizi sağlayacaktır.

  YanıtlaSil
 2. Sevgili Papatya;
  Blogumun kâr amaçlı olmadığını hatta kendim için bir karalama defteri olmak dışında hiçbir amaca hizmet etmediğini fark etmediğin belli. Bu blogun çok izleyiciye sahip olup olmadığı, para kazandırıp kazandırmadığı, birilerinin okuyup okumadığı bile umrumda değil, çünkü ben blogu sadece ileride dönüpte geriye bakmak istersem bugün neyi, nasıl düşündüğümü, hayal gücümün ürettiklerini, hayata nasıl baktığımı hatırlayabilmem için kendime yarattığım bir pencere olarak yazıyorum. Şimdi Papatya eğer bu bloga girmeye devam edeceksen rica ediyorum bir daha böyle yorumlar bırakma. Eğer kendimi tutamıyorum, her yere bu tarz yorumları bırakıyorum, kendimi adeta ro"bot" gibi hissediyorum diyorsan sana acilen yardım almanı ve bu blogdan uzak durmanı tavsiye ederim. Hoşçakal.

  YanıtlaSil